МодаУбави совети

Кој може да одолее на оваа модна комбинација?

Оваа сезона максимално ќе уживаме во лежерен но, и привлечен моден аутфит.

Само што се појавија на модната сцена, одма се раширија и во секојдневието. Едноставни фустанчиња врз памучни класични маички е хит комбинација за претстојното лето. Модните блогерки се почесто ги носат, комбинирајќи ги со патики, ниски чевли, оторени и затворени.

Поврзани статии

Back to top button