МодаУбави совети

Костими за капење кои ќе ве освојат

После повеќе години дводелните бикини веќе не се најтрендовски. Нивното место оваа година го превземаа едноделните и едноставни костими за капење. Освен што прикриваат недостатоци и вишокот килограми тие и се претерано секси и привлечни. Прилегаат на секој облик на тело и може да си ги дозволат и постарите генерации. Оние кои имаат сенс за мода си ги набавија уште од лани. Ви препорачуваме на време да си ја набавите и вие вашата омилена боја на едноделен бикини модел кој ќе ви прилега најдобро на вашата градба на тело. Во продолжение со вас ги споделуваме моделите кои нè оставија без здив. 

Поврзани статии

Back to top button