МодаУбави совети

Комотни и тренди!

Нешто полежерно, попријатно и поудобно на сите им е потребно во летните периоди. Ве советуваме да се разголите, да се чуствувате комотно и пријатно во сопстевната кожа.

Да не се стегате во тесни панталони, фустани и фармерки преку целиот ден. Да носите удобни чевли и лежерни комбинации барем надвор од работното време. Бидете природни, бидете свои и уникатни. Кога гардеробата е комотна одма е подруго, поубаво и порелаксирано. 

Поврзани статии

Back to top button