МодаУбави совети

Какви часовници ќе се носат оваа сезона?!

Часовникот е најубавиот моден детал, најоргиналниот накит кој може некогаш да го имате. Се носат секогаш, секаде и буквално на секој моден аутфит. Кога не можете да се одлучите за соодветен модел, ви препорачуваме секогаш да одберете класичен модел кои че можете да го носите со години и секогаш да изгледа тренди и впечатливо.

Оваа сезона на социјалните мрежи можеше да се забележи дека голем број на жени се одлучиле за бела или црна варијанта на класични елегантни часовници. Кожените ременчиња се тотално ин.

Поврзани статии

Back to top button