ДомУбави совети

Идеи за уредување на ходникот!

Претпоставуваме дека имате идеја за уредување на ходникот, но понекогаш не е губење на време да се погледне она што другите го предлагаат…

Долгите ходници обично се темни и делуваат мрачно. Дури и ако има некое парче мебел, како што се плакарите, ходникот навистина може да предизвика клаустрофобија. Ви препорачуваме да ги обоите ѕидовите во ленти, комбинирајќи светло зелено и бело, и атмосферата веднаш ќе биде многу подобра.

Оргинални полици за чевли и закачалки во супер интересни и пријатни бои за очи се исто така полн погодок.

Поврзани статии

Back to top button