МодаУбави совети

Збогум на тенките веѓи

Модата што не донесе, па еве и ова. Ако некогаш најмодерни беа тенко средените веѓи сега може да закличиме следејќи мода и разгледувајќи по социјалните мрежи дека големите веѓи на средина расчешлани кои делуваат бушаво се вистински хит.

Дали ќе се одлучите да го примените и овој моден тренд?

Поврзани статии

Back to top button