МодаУбави совети

За малку пари изгледајте елегантно!

За малку пари изгледајте гламурозно. Ако се уште немате што поскоро набавете си едно модно парче кое дава изглед на елеганција и привлечност а сепак е толку едноставно и обично.

Маичка или блузичка со голи раменици, едноставна и еднобојна или со принт. Комбинирајте ја во дневни и вечерни модни комбинации. Во секојдневието внесете малку елегантност. Голите рамена освен што изгледаат многу привлечно и секси прават и визуелна измама, му даваат помал изглед на струкот. За да засените некој друг дел од телото едноставно разголете ги рамената, сите погледи ќе бидат упатени во нив.

На вас ставете една маичка со голи рамена, фармерки или пантолони и тргнете да го освоите градот!

Поврзани статии

Back to top button