Убави вести

За краток временски период до сосема нова кожа без лузни, акни, брчки, проширени пори и флеки!

GREEN PEEL® линија за нега на кожа на Д-р мед. Кристин Шрамек. ​
Третманите сега достапни во Афродита-С со 6 линии од класични до абрзивни
третмани, за секаков тип и проблематика, без црвенила и перутање со видливи
резултати​.
GREEN PEEL® се третмани со природни препарати од билки, кои за краток временски период ќе дадат сосема нова кожа без лузни, акни, брчки, проширени пори, флеки и секаков вид на пигментации. Наменети се за секаков тип на кожа и проблеми, но помагаат и за затегнување на кожата како и за намалување на стрии и лузни.
Dr.Schrammek е медицинска козметика која се бави со создавање и унапредување на најквалитетни козметички производи кои се во хармонија со природата.
Состојките во овие производи не се подложни на никакви хемиски или синтетички препарати.
Тие се совршено безбедни и немаат никакви негативни ефекти.

Поврзани статии

Back to top button