МодаУбави совети

Есенски комбинации со ѕвон панталони и фармерки!

Знаете дека ѕвон моделот го доживеа своето големо враќање. После неколку години пауза сега повторно се носат ѕвонарки. Одлично стојат на високи потпетици, ги издолжуваат нозете и нидат елегантен изглед. За вас одвоивме неколку  фотки, есенски супер модерни комбинации со ѕвон панталони и фармерки. Комбинирајте храбро и бидете секогаш во тренд! 

Поврзани статии

Back to top button