МодаУбави совети

Дневни ултра модерни – пролетни викенд комбинации

Започнете го викендот дотерани, самоуверени, горди и привлечни. Нека зрачи перфекција од вас самите, но и од вашиот стајлинг. Блескајте каде и да се појавите. Храбро комнбинирајте ги омилените патики со кратка маичка, мала чанта и штосен џинс. Додадете и штосни наочари, накит и огроман насмевка.

Во продолжение одбравме неколку интересни и впечатливи комбинации кои ќе ве инспирираат. Не заборавајте, белите патики се вистински хит оваа сезона, тексас јакните не излегуваат до мода, кратките кроп топ маички е време да ги извадите од плакарот и омилените панталони повторно да ги облечете!

Поврзани статии

Back to top button