Убави дестинации

Десетте најубави дестинации за меден месец!

Дали одлучивте да се венчате и сакате да го изговорите судбоносното “да” на супер егзотична и романтична дестинација? Или пак веќе сте запловеле во брачните води и планирате да го запознаете светот за време на медениот месец? Во продолжение ви нудиме топ 10 возбудливи, неповторливи и романтични дестинации.

Тенерифе

Бали

Сејшели

Рим

Венеција

Париз

Тајланд

Дубаи

Кипар

Санторини

 

 

Поврзани статии

Back to top button