МодаУбави совети

Дезенот кој ќе го обожуваме ова лето!

Веќе сите знаеме дека за време на летниот период цветниот и дезенот со бобици се години наназад најактуелни. Но, оваа година има освежување и навистина весел дезен ќе биде на врвот на летната топ листа. Чанти, очила за сонце, панталони, сукњи, фустани, накит, бикини и што уште не насликани со фламинго. Фламиного манија – лето 2018! 

Поврзани статии

Back to top button