МодаУбави совети

Вакви римјанки и апостолки го полудеа светот!

Од ниски обувки нема нешто поудобно и полесно за носење тврдат жени ширум светот. Апостолките се носат години наназад и ќе се носат со сигурност и во иднина, но, овој пат се малце модифицирани и надоградени.

Овој модел кој сега е тренд како и пред неколку години на понежниот пол многу му се бендисува со кеиф го прифати и го носи секојдневно. Цветни, нежни и женствени. Будат романтични чуства во секоја жена. Ви предлагаме ако се уште немате наскоро да си набавите! 

Поврзани статии

Back to top button